دکتر فریده ساداتی متخصص گوش و حلق و بینی

Services

here are several services you can have in dr sadaty's beauty clinic:

Rhinoplasty

Rhinoplasty is surgery to reshape the nose. It can make the nose larger or smaller; . change the angle of the nose in relation to the upper lip; alter the tip of the nose; or correct bumps, indentations, or other defects in the nose.

تزریق ژل و PRP

فيلرها(پركننده ها) ي پوستي شامل ژل های تزریقی و چربی می باشند. این ها موادي هستند كه در داخل پوست تزريق شده و موجب افزايش حجم و بنابراين صاف كردن چين و چروكها،برجسته كردن لبها، و كاهش عمق فرورفتگيهاي صورت مي شوند.

پروتز گونه

در حال حاضر دو علامت اصلی را می توان برای افرادی که نیاز به پروتز گونه دارند مورد توجه قرار داد. مورد اول برای افرادی که است که گونه های به نسبت فربه دارند و مورد دوم مربوط به پیری چهره و صورت می باشد.

گوش برجسته

گوش برجسته که در حقیقت بیرونتر بودن گوش از حد معمول یا باز بودن آن است از موارد شایعی است که با آن مواجه می شویم ممکن است در حد مختصر یا گاهاً بسیار شدید باشد به حدی که گوش به صورت یک کاسه کوچک در آمده باشد

بلفاروپلاستی (پلک)

بلفاروپلاستی انجام عمل جراحی زیبایی روی پلکها می باشد که می تواند برای پلک های فوقانی و یا تحتانی انجام پذیرد. در این عمل اگر مورد صرفاً پوست باشد آنرا بر می داریم اما اگر علت افتادگی ابرو باشد باید آنرا باکشیدن ابرو به سمت بالا درمان کرد

آندوسکوپی سینوس

پزشکان برای مشاهده داخل بینی و سینوس ها از وسیله ای بنام اندوسکوپ استفاده میکنند. در صورتیکه این مشاهده فقط جنبه تشخیصی داشته باشد به آن اندوسکوپی تشخیصی و در صورتیکه عمل جراحی با استفاده از اندوسکوپ انجام شود به آن اندوسکوپی درمانی میگویند.

پروتز چانه

جراحی زیبایی چانه یک انتخاب ایده آل برای افرادی است که احساس می کنند چانه آنها ظاهر مطلوب در مقایسه با سایر اعضای صورت آنها ندارد. این عمل جراحی در بین مردان و زنان رایج است و برای انجام آنها می توان از روش های ایمپلنت برای بهبود ظاهر چانه یا اصلاح آن استفاده کرد.

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک پروتئین تصفیه شده و مخدر اعصاب است که در هنگام تزریق بوتاکس مستقیم به عضله، باعث آزاد و شل شدن عضلات می شود. این محصول در یک آزمایشگاه کنترل شده از باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم گرفته می شود.

جهت رفاه حال مراجعه کنندگان و به منظور احترام به وقت شما عزیزان امکان رزرو اینترنتی نوبت ویزیت دکتر فریده ساداتی فراهم گردیده است

Biography

دکتر فریده ساداتی جراح پلاستیک و زیبائی بینی و صورت

خانم دکتر فریده ساداتی محل تولد شیراز تحصیلات پزشکی عمومی دانشگاه اصفهان با معدل 17:15 تحصیلات تخصصی در رشته گوش، حلق و بینی در دانشگاه اصفهان رتبه دوم بورد و پره بورد در سطح کشور اصفهان: مرکز جراحی پارس، مرکز جراحی ام البنین تهران : کلینیک شفق یوسف آباد، کلینیک آمون خ میرداماد

 • عمل زیبایی بینی

  با صدها عمل موفق همراه با رضایت مراجعه کنندگان

 • تزریق ژل و بوتاکس

  تزریق ژل و بوتاکس به صورت تخصصی

 • مشاوره و ویزیت

  حضور در کلینیک های اصفهان و تهران

 • تجربه و تخصص

  دو بال یک پزشک موفق

Gallery

تصاویر مربوط به نمونه کارها نمی باشد

تزریق ژل و بوتاکس

Rhinoplasty ( جراحی بینی)

جراحی های صورت

بلفاروپلاستی ( پلک)

گوش برجسته

آندوسکوپی سینوس

چین و چروک صورت

تصاویر مطب

نکات و توصیه های لازم

در این بخش میتوانید با مطالب مختلف در زمینه زیبائی آشنا شوید

20 درصد تخفیف ویژه ویزیت برای مراجعینی که از طریق سایت با خانم دکتر آشنا میشوند.

Get in touch

سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید
آدرس : اصفهان، خیابان شمس آبادی، کوچه پارس غربی، مجتمع مریم،بلوک ۲، طبقه اول
Tehran, Shariati St., Molla Sadra Street, not far from the bridge Kurdistan, No. 56, second floor
Acceptance of the last week of every month from Sunday to Wednesday 16 to 19
email,,fa,faridehsadati@yahoo.com,,en,Instagram doctor Farida Sadatipour,,fa,dr.faridesadaty@,,en,Login to Instagram,,fa,contact numbers,,fa,۰۳۱۳۲۳۳۶۰۲۸ – ۰۹۱۳۱۱۴۶۶۶۰,,en,All rights reserved clinics Engineering,,fa,is,,fa,All rights,,fa,clinic,,fa,Reserved,,fa:
faridehsadati@yahoo.com
اینستاگرام دکتر فریده ساداتی:
dr.faridesadaty@
ورود به اینستاگرام
Contact number of:
۰۳۱۳۲۳۳۶۰۲۸
Contact Tehran:
02188885677