دکتر فریده ساداتی متخصص گوش و حلق و بینی

الخدمات

تقدم عيادة الدكتور فريدة ساداتي للجراحة التجميلية الخدمات التالية: :

رینوبلاستی

يُطلق على عملية تجميل الأنف اسم رينوبلاستي حيث يبدو الأنف أكثر جمالاً و انسجاماً مع بقية أعضاء الوجه. . كما تقوم عملية تجميل الأنف (الرينوبلاستي) بتحسين عملية التنفس التي تنتج عن اضطرابات في الشعب الهوائية للأنف.

تزریق ژل و PRP

فيلرها(پركننده ها) ي پوستي شامل ژل های تزریقی و چربی می باشند. این ها موادي هستند كه در داخل پوست تزريق شده و موجب افزايش حجم و بنابراين صاف كردن چين و چروكها،برجسته كردن لبها، و كاهش عمق فرورفتگيهاي صورت مي شوند.

پروتز گونه

در حال حاضر دو علامت اصلی را می توان برای افرادی که نیاز به پروتز گونه دارند مورد توجه قرار داد. مورد اول برای افرادی که است که گونه های به نسبت فربه دارند و مورد دوم مربوط به پیری چهره و صورت می باشد.

جراحة الأذن البارزة

الأذن البارزة هي في الحقيقة خروج الأذن الأذنبشكلأكثرمنالمعتاد أو كونها مفتوحة وهي من الحالات المنشرة التي نواجهها و من الممكن أن يكون البروز قليلاً أو شديداً للغاية بحيث تبدو الأذن على شكل وعاء صغير.

بلفاروپلاستی (جفن )

بلفاروبلاستي هي عملية تجميل للجفون ويمكن القيام بها للجفون العلوية والسفلية. . في هذه العملية إذا كانت الحالة مجرد جلد فإننا نقوم بإزالته لكن إذا كان السبب هو ترهل الحاجب فإنه ينبغي رفع الحاجب للأعلى لعلاج الحالة.

آندوسکوپی سینوس

پزشکان برای مشاهده داخل بینی و سینوس ها از وسیله ای بنام اندوسکوپ استفاده میکنند. در صورتیکه این مشاهده فقط جنبه تشخیصی داشته باشد به آن اندوسکوپی تشخیصی و در صورتیکه عمل جراحی با استفاده از اندوسکوپ انجام شود به آن اندوسکوپی درمانی میگویند.

پروتز چانه

جراحی زیبایی چانه یک انتخاب ایده آل برای افرادی است که احساس می کنند چانه آنها ظاهر مطلوب در مقایسه با سایر اعضای صورت آنها ندارد. این عمل جراحی در بین مردان و زنان رایج است و برای انجام آنها می توان از روش های ایمپلنت برای بهبود ظاهر چانه یا اصلاح آن استفاده کرد.

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک پروتئین تصفیه شده و مخدر اعصاب است که در هنگام تزریق بوتاکس مستقیم به عضله، باعث آزاد و شل شدن عضلات می شود. این محصول در یک آزمایشگاه کنترل شده از باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم گرفته می شود.

جهت رفاه حال مراجعه کنندگان و به منظور احترام به وقت شما عزیزان امکان رزرو اینترنتی نوبت ویزیت دکتر فریده ساداتی فراهم گردیده است

سيرة ذاتية

دکتر فریده ساداتی جراح پلاستیک و زیبائی بینی و صورت

خانم دکتر فریده ساداتی محل تولد شیراز تحصیلات پزشکی عمومی دانشگاه اصفهان با معدل 17:15 تحصیلات تخصصی در رشته گوش، حلق و بینی در دانشگاه اصفهان رتبه دوم بورد و پره بورد در سطح کشور اصفهان: مرکز جراحی پارس، مرکز جراحی ام البنین تهران : کلینیک شفق یوسف آباد، کلینیک آمون خ میرداماد

 • عمل زیبایی بینی

  با صدها عمل موفق همراه با رضایت مراجعه کنندگان

 • تزریق ژل و بوتاکس

  تزریق ژل و بوتاکس به صورت تخصصی

 • استشارة و زيارة

  حضور در کلینیک های اصفهان و تهران

 • الإختصاص و الخبرة

  جناحين ذهبيين لطبيب

معرض صور

تصاویر مربوط به نمونه کارها نمی باشد

تزریق ژل و بوتاکس

رینوبلاستی ( جراحی بینی)

جراحی های صورت

بلفاروپلاستی ( جفن )

جراحة الأذن البارزة

آندوسکوپی سینوس

چین و چروک صورت

تصاویر مطب

نکات و توصیه های لازم

در این بخش میتوانید با مطالب مختلف در زمینه زیبائی آشنا شوید

20 درصد تخفیف ویژه ویزیت برای مراجعینی که از طریق سایت با خانم دکتر آشنا میشوند.

Get in touch

سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید
آدرس : اصفهان، خیابان شمس آبادی، کوچه پارس غربی، مجتمع مریم،بلوک ۲، طبقه اول
طهران، شارع شريعتي، صدر الدين الشيرازي شارع، ليست بعيدة عن جسر كردستان، رقم 56، الطابق الثاني
القبول في الأسبوع الأخير من كل شهر من الأحد إلى الأربعاء 16 إلى 19
ایمیل:
faridehsadati@yahoo.com
اینستاگرام دکتر فریده ساداتی:
dr.faridesadaty@
ورود به اینستاگرام
رقم الاتصال:
۰۳۱۳۲۳۳۶۰۲۸
الاتصال طهران:
02188885677